Gyeon Bathe + Smoothie + Silk Dryer 3 lü Yıkama Seti

Fiyat : ₺1.780,00(KDV Dahil)
Hızlı Kargo Orjinal Ürün

1988 den beri Taşdemir tecrübesiyle…

Gyeon 400 ml Bathe + Smoothie + 50*50 Silk Dryer Kurulama Havlusu 3 lü Yıkama Seti

 
Gyeon Q2M Bathe Nötr PH Seramik Şampuanı (400 ml)
Hızlı bir yıkma ile bile süper hidrofobik etki, parlak görünüm ve güzel koku bırakır. Yıkama esnasında aracınızdaki koruyucu ürünlere ve cildinize zarar vermez. Aracınızın kirlenme süresini uzun süre geciktirir.
Nano koruma uygulamaları öncesi ve sonrasında kullanımı tavsiye edilir.
Koruma süresi: 1 ay
Sulandırma Oranı: 1: 500
Nasıl Uygulanır: Kovaya 20ml Q²M BATHE ekleyerek yıkama eldiveniniz ile köpürtün.
 Çift kova yöntemi ile yıkayın.
Kullanım yerleri: Tüm araç yüzeyi
 
 
Q  2  M  SMOOTHIE
Olağanüstü ayrıntılandırma performansı için üstün bakım ürünleri
Otomobil yıkamaya adanmış iyi bir eldivenin temel özellikleri yumuşaklığı ve eşit oranda kirleticileri  temizleme kabiliyetidir.  Yıkama güvenliği, bir aracın bakımı için kritik öneme sahiptir, bu yüzden size mümkün olan en iyi araçları sağlamak için çok çaba sarf ettik. Q²M Smoothie, yüzeydeki kir parçacıklarını mümkün olan en güvenli şekilde toplar. Yıkama işlemi sonrası “yağlanmış” ve pürüzsüz hisseder. Eldiven, kaymasını veya düşmesini önleyen ergonomik bir dokuma ile donatılmıştır. Başlıca özellikleri - güvenlik, yumuşaklık ve rahatlık - yenilikçi elyaf türü nedeniyle daha fazla dayanıklılık sağlar. 
 
Yalnızca el yıkama, maksimum 30'C. Ütülemeyin. Çamaşır suyu kullanmayın.
 
Gyeon Q2M Silk Dryer Mikrofiber Kurulama Havlusu 50x55 cm
 
Dünyanın en yenilikçi araç kurulama havlusudr. Gyeon tarafından bu teknoloji kullanılarak üretilen ilk üründür. Eşsiz sentetik lif teknolojisi ile üretilen bu etkileyici kurulama bezi, yüksek miktarda suyu absorbe ederek aracınızı siz yorulmadan kurulamanızı sağlar. En önemli özelliği ise en yumuşak araç boyalarında bile çizik oluşturmadan güvenli bir kurulama yapmanızı sağlamasıdır. Üzerinde kaplama bulunan veya bulunmayan tüm araçlar için kullanımı uygundur.
Nasıl Kullanılır: Tüylerini bırakması ihtimaline karşı ilk kullanımdan önce ve uygulama sonrasında
Q²M TowelWash ile yıkayınız. Yumuşatıcı kullanmayın. Bezinizi uzun süre kullanabilmeniz için doğrudan güneş ışığını altında kurutmayınız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR