Taşdemir Detailing Market Blog Sayfası

 • Mart 11, 2024 Araç Bakım

  Pasta Cila Nedir?

  Araçlardaki çizik, lekelenme ve oksitlenme gibi kusurlardan kurtulmak için uygulanan en yaygın işlemlerin başında pasta cila uygulaması gelir. Pasta ve cila birbirinden farklı olsalar da halk arasında komple bakımı tanımlamak için pasta cila olarak birlikte kullanılıyor. Çiziklerin derinliğine göre farklılık gösteren pastalar çiziklerin yok edilmesi için kullanılır. Pasta, bir tür sıvı zımparalama işlemidir. Aracın yüzeyinde oluşan deformasyonlar varsa, otomobili boyatmak yerine pasta cila uygulaması yapmak tercih edilir. Pasta cila işlemi ile otomobillerin yüzeyine parlaklık verilir ve koruma sağlanır.

  pasta,cila,kil
 • Aracımızı Yıkarken Nelere Dikkat Edebiliriz ?

   

  Araç sahipleri araç satın alma süreçlerinde performans kadar dış görünüme de önem veriyor. Bu da estetik olarak aracınızın ne kadar güzel görünmesi gerektiğini gösteriyor. Aracınızı sık sık ve doğru ürünlerle yıkatmanız hem güzel bir görüntü hem de boyanın daha parlak cazibeli görünmesini sağlayacaktır.

  gyeon,araç yıkama
 • Yelpazemizde her biri kendi yeri olan ve bir görev için özel olarak formüle edilmiş 4 adet bulunmaktadır.

  Valet Pro Ph Neutral Snow Foam - Yıkama Köpüğü  yelpazemizdeki ilk pH Snow foam. Bu ürün, işi uygun bir fiyata yapmasıyla ünlendi. Uzun süre kalacak, mükemmel bir Snow foam kalın, yapışkan bir köpük film sunar.

  araç bakım,yıkama köpüğü,valet pro
 • Kasım 01, 2022 Araç Bakım

  Boya koruma cilası ve aşamaları nedir? Aracımı boya koruma veya Seramik kaplama yaptırmalı mıyım? Şampuan ve yıkama köpüğünde nelere dikkat etmek gerekir?

  Araçlar üretim aşamasında belirli bir katman sadece boya veya boya ve vernik ile kaplanırlar.

  araç bakım,boya koruma,seramik kaplama
 • Gyeon Q2M WetCoat boya koruma ve cila etkili hidrofobik yüksek su iticilik veren bir güçlendirici olarak kullanabilir ve kullanımı çok kolaydır. Kullanıma hazır, basit ve püskürtme yapıldıktan hemen sonra durulama ile anında olağanüstü sonuç verir.

  araç bakım,hızlı cila,gyeon
 • Eylül 01, 2022 Araç Bakım Gyeon Ürünleri

  Q2M Bathe kaliteli bir pH Nötr oto yıkama sistemidir. Kiri kolayca çözmek için iyi temizleme gücüne sahiptir. Kaplamaları veya boya korumalı yüzeyleri etkilemeyecek kadar yumuşaktır. Ayrıca pH nötr olduğundan nikel/krom kaplamalı veya çok parlak parçalar gibi hassas yüzeylerin bozulmasına neden olmaz.

   

   

   

  şampuan,bathe,gyeon
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR