Auto Brite Chocolate Glaze Boya Yenileyici Cila 500ml.

Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)
Hızlı Kargo Orjinal Ürün

1988 den beri Taşdemir tecrübesiyle…

'Cherry Glaze ' seviyorsanız, yepyeni özel baskımız olan Chocolate Glaze BAYILACAKSINIZ  Chocolate Glaze yepyeni bir formüle sahiptir ve testlerimiz sırasında kiraz kokulu kardeşinden daha iyi performans göstermiştir. 
 
Chocolate Glaze temizler, inatçı oksitlenmeleri giderir, krom ve metal yüzeyleri temizler, hafif çizikleri azaltır, hafif kusurları maskeler ve korur! Chocolate Glaze, gurur ve neşenizin görünümünü geliştirmek için özel olarak formüle edilmiştir! Chocolate Glaze, aracınızın boyalı ve krom yüzeylerini onarmak ve eski haline getirmek için hafif aşındırıcıların bir karışımına sahiptir ve aracınıza kısa sürede ıslak, yüksek parlaklığa sahip korumalı bir görünüm kazandırmak için en yüksek kalitede, en saf Brezilya T1 Karnauba Balmumu ile doludur! 
 
Chocolate Glaze, arabanızdaki boya, cam, metal, plastik, karbon fiber, perspex ve hatta plastik kaplama dahil hemen hemen her sert yüzeye uygulanabilir. Evet, plastik kaplamalarda kireçli kalıntı yok! Cherry Glaze ayrıca egzozlarınızı temizler ve korur, alüminyumu parlatır, boya bulaşmasını giderir ve hatta plastik kaplamalardaki hafif çizik izlerini bile giderebilir. ChocolateCherry Glaze elle veya makine ile uygulanabilir. Chocolate Glaze, sıcak panellere veya sıfırın altındaki sıcaklıklara uygulanabilir. En üst düzeyde parlaklık ve koruma için favori Autobrite Carnauba Wax ile devam edin. 
 
Chocolate Glaze, Autobrite Directs'in en popüler ve sevilen ürünlerinden biridir, Yüzey oksidasyonunu gidermek için ince aşındırıcılar, küçük kıvrımları ve kusurları doldurmaya yardımcı olacak cilalar ve koruma için yüksek kaliteli bir karnauba mumu içeren yüksek kaliteli bir AIO (Hepsi bir arada) ürünü. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR